Szybkie czytanie, techniki pamięciowe

Poznaj techniki szybkiego czytania. Zapamiętuj i ucz się efektywniej.

Szybkie czytanie, techniki pamięciowe, notowanie

Jeśli na co dzień pracujesz z dużą ilością tekstu, chcesz czytać i przyswajać informacje szybciej niż dotychczas, to Program Zarządzanie Informacją skierowany jest szczególnie do Ciebie. Po ukończeniu kursu opanujesz umiejętność zapamiętywania dużej ilości informacji w krótkim czasie, a Twoje tempo czytania wzrośnie od 100% do 400%. Zarządzanie Informacją to program efektywnej nauki skierowany do osób dorosłych i młodzieży.

Obejmuje 3 moduły szkoleniowe:

  • Pociąg do czytania

  • Pamięć dla sukcesu

  • Notuj z głową

Program został opracowany przez zespół pedagogów, psychologów i polonistów, dzięki temu w naturalny sposób wprowadzi Cię w proces zdobywania wiedzy, czyniąc go dodatkowo atrakcyjnym i ciekawym. Jeśli na co dzień pracujesz z dużą ilością tekstu, chcesz czytać i przyswajać informacje szybciej niż dotychczas, to Program Zarządzanie Informacją skierowany jest szczególnie dla Ciebie. Po ukończeniu kursu opanujesz umiejętność zapamiętywania dużej ilości informacji w krótkim czasie, a Twoje tempo czytania wzrośnie od 100% do 400%.

MODUŁY

Pociąg do czytania to moduł, w trakcie którego poznasz techniki szybkiego czytania, poprawisz swoją percepcję wzrokową, wyeliminujesz regresję i fonetyzację oraz zwiększysz poziom rozumienia czytanego tekstu.

W ramach Pamięci dla sukcesu zdobędziesz umiejętność wykorzystywania techniki słów zastępczych, haków pamięciowych i metody łańcuchowej, jednocześnie poznając tajniki skutecznej koncentracji.

Podczas omawiania modułu Notuj z głową jako uczestnik programu Zarządzanie Informacją poznasz metody notowania przy wykorzystaniu map myśli. Dzięki temu zobaczysz, jak uwypuklić najważniejsze informacje przy jednoczesnym zapisaniu szczegółów.