Maj
13

Leo Maniak – wakacje z ortografią!!!

Czy Twoje dziecko ma problemy z zapamiętywaniem zasad ortografii?
Czy potrzebuje uzupełnienia wiedzy z powodu zdalnego nauczania?

Mamy na to rozwiązanie!

LeoManiakowe WAKACJE z ORTOGRAFIĄ!

Wakacyjny kurs z ortografii:
- dla dzieci w wieku 8 – 13 lat
- w małych grupach.

Specjalnie skomponowane zajęcia rozbudzą w Twoim dziecku ciekawość języka polskiego. Wyjątkowy program oraz trenerzy sprawią, że Twoja pociecha bez problemu zapamięta poprawną pisownię konkretnych słów. Ale to nie wszystko – dzięki nam Twoje dziecko będzie dbało o poprawność językową również w przyszłości.
Ortografia to zajęcia, podczas których dzieci w aktywny sposób przyswajają ciekawe informacje dotyczące języka polskiego. Trener stopniowo wprowadza odpowiednie techniki pamięciowe, dzięki czemu uczniowie bez problemu zapamiętują właściwą pisownię słów.
Opracowany przez naszych ekspertów program nauki ortografii prezentuje zasady pisowni na jasnych, konkretnych przykładach. Dzieci w trakcie zajęć, które przypominają zabawę, korzystają ze wszystkich swoich zmysłów oraz wyobraźni, dlatego szybko i skutecznie zapamiętują wybrane słowa. System powtórek sprawia, że zaczynają posługiwać się nimi wręcz nawykowo.
Dzięki przyjaznej atmosferze zajęcia są dla dzieci niezmiernie atrakcyjne i wciągające. Ich skuteczność widoczna jest już od początku, bo uczniowie udzielając poprawnych odpowiedzi, świetnie motywują się do dalszej pracy.
Nauka dzieci to wyzwanie. Przekonaliśmy się, że w pracy ze zróżnicowaną grupą maluchów świetnie sprawdzają się mechanizmy, którymi posługuje się nasza pamięć, a także zmysły – wzrok, słuch oraz ruch. Dlatego właśnie nauka ortografii z Leo Maniakiem jest pełna gier, zabaw, zgadywanek i rebusów, przez co staje się przyjemnością, pozwalając równocześnie na systematyczne utrwalanie materiału.

Ruszają zapisy!!!

3, 2, 1 start!

Zadzwoń 509 966 875 lub napisz szkola@tars.pl i poznaj więcej szczegółów!

LeoManiak

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH