WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Marta Marcinkowska

Marta Marcinkowska to nasza szkolna metodyczka oraz wspaniała lektorka j.angielskiego. Pani Marta prowadzi zajęcia z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi od 2 roku życia. Na jej zajęciach zawsze panuje wesoła i sympatyczna atmosfera, a nauka języka z panią Martą to piece of cake ;)

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski to lektor języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. W naszej szkole uczy zarówno młodzież jak i osoby dorosłe. Poczucie humoru pana Michała sprawia, że lekcje j.angielskiego są zawsze wesołe i pełne śmiechu ;)

Grant Mace

Grant Mace to nasz native speaker, który pochodzi z Wielkiej Brytanii. Jego pasją jest zwiedzanie i poznawanie nowych kultur oraz języków. Zafascynowany historią Polski oraz znaną w całej Europie polską gościnnością trafił do Mosiny :). Pan Grant z pełnym zaangażowaniem podchodzi do prowadzonych przez siebie zajęć, chcąc w jak najlepszy i profesjonalny sposób przekazać swoją wiedzę. Naszego nativa można spotkać na zajęciach z dorosłymi, młodzieżą a nawet małymi dziećmi :)

Robert Hylla

Robert Hylla jest „rodzynkiem” w naszej kadrze lektorów uczących języka niemieckiego. Zajęcia pana Roberta są zawsze bardzo oryginalne i ciekawe, okraszone dużą dawką humoru. Pan Robert prowadzi zajęci głównie z młodzieżą i z dorosłymi. Dla koneserów muzyki dodamy, że pan Robert jest także członkiem znanego zespołu Affabre The Chamber Singers. Warto posłuchać!

Anna Kaźmierczak

Anna Kaźmierczak to lektorka języka hiszpańskiego, która zawsze jest radosna i pozytywnie nastawiona do życia. Pani Ania uczy u nas dzieci, u których zauważamy naprawdę spore postępy w nauce tego pięknego języka. Na zajęcia z nią zapraszamy jednak także młodzież i dorosłych. Naprawdę warto!

Carlos Javier Ramirez Orduz

Carlos Ramierez to nasz lektor języka hiszpańskiego. Pan Carlos jest rodowitym Kolumbijczykiem, jednak na stałe postanowił osiedlić się właśnie w Mosinie. Jego pasją jest muzyka (przepięknie gra na gitarze) oraz nauczanie języka hiszpańskiego. W naszej szkole pan Carlos uczy głównie młodzież oraz osoby dorosłe. Z jego zajęć każdy wychodzi zawsze bardzo zadowolony.