ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Marta Marcinkowska

Marta Marcinkowska to nasza szkolna metodyczka oraz wspaniała lektorka j.angielskiego. Pani Marta prowadzi zajęcia z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi od 2 roku życia. Na jej zajęciach zawsze panuje wesoła i sympatyczna atmosfera, a nauka języka z panią Martą to piece of cake ;)

Beata Kędziora

Beata Kędziora to lektorka języka angielskiego, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do wszystkich swoich zajęć. Pani Beata świetnie uczy nasze najmłodsze maluchy (dzieci od 2 roku życia) jak również młodzież i dorosłych. W profesjonalny sposób wytłumaczy każdemu gramatykę jak i z uśmiechem na twarzy pomoże przełamać barierę w mówieniu w języku obcym.

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski to lektor języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. W naszej szkole uczy zarówno młodzież jak i osoby dorosłe. Poczucie humoru pana Michała sprawia, że lekcje j.angielskiego są zawsze wesołe i pełne śmiechu ;)

Grant Mace

Grant Mace to nasz native speaker, który pochodzi z Wielkiej Brytani. Jego pasją jest zwiedzanie i poznawanie nowych kultur oraz języków. Zafascynowany historią Polski oraz znaną w całej Europie polską gościnnością trafił do Mosiny :). Pan Grant z pełnym zaangażowaniem podchodzi do prowadzonych przez siebie zajęć, chcąc w jak najlepszy i profesjonalny sposób przekazać swoją wiedzę. Naszego nativa można spotkać na zajęciach z dorosłymi, młodzieżą a nawet małymi dziećmi :)

Nataliia Tiutiunnyk

Nataliia Tiutiuunnyk to nasza lektorka języka angielskiego, która włada czterema językami. Pochodzi z Ukrainy, ale wraz z całą swoją rodziną mieszka w Polsce. Oprócz j.angielskiego i oczywiście j.ukraińskiego, pani Natalia zna również j.rosyjski i j.polski..Cechuje ją profesjonalizm i sympatyczne usposobienie.Panią Natalię można spotkać na zajęciach z osobami dorosłymi, które zawsze przebiegają w wesołej i przyjemnej atmosferze. :)

Agnieszka Jazdon

Agnieszka Jazdon to lektorka j.angielskiego, która w naszej szkole swoją wiedzą postanowiła obdarować dzieci. To właśnie z dziećmi pani Agnieszka lubi pracować najbardziej i doskonale jej to wychodzi. Jak dla każdego nauczyciela, także dla pani Agnieszki, największą nagrodą za wytężoną pracę jest doświadczenie tego, jak szybko młode umysły chłoną przekazywaną wiedzę :).

Barbara Sloderbach-Sawicka

Barbara Sloderbach – Sawicka to nasza lektorka języka niemieckiego z bardzo dużym doświadczeniem. Panią Basię cechuje profesjonalne podejście do każdego ucznia. Jest nauczycielką wymagającą, ale z dużym poczuciem humoru :). Potrafi doskonale wytłumaczyć wszelakie zagadnienia języka niemieckiego.

Karolina Górna

Karolina Górna także należy do naszego grona lektorów języka niemieckiego. Pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Pani Karolina potrafi zachęcić każdego do nauki języka naszych zachodnich sąsiadów. Zajęcia z panią Karoliną to czysta przyjemność :)

Michalina Górna

Michalina Górna jest lektorką języka niemieckiego w naszej szkole. Zawsze promiennie uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do życia. Każde zajęcia opracowuje bardzo starannie i do każdego ucznia czy ma lat 4 czy 50+ podchodzi bardzo indywidualnie. Pani Michalina to profesjonalistka w każdym calu :)

Robert Hylla

Robert Hylla jest „rodzynkiem” w naszej kadrze lektorów uczących języka niemieckiego. Zajęcia pana Roberta są zawsze bardzo oryginalne i ciekawe,okraszone dużą dawką humoru. Pan Robert prowadzi zajęci głównie z młodzieżą i z dorosłymi.Dla koneserów muzyki dodamy, że pan Robert jest także członkiem znanego zespołu Affabre The Chamber Singers .Warto posłuchać!

Anna Śledzińska-Adamczak

Anna Śledzińska-Adamczak to nasza wspaniała lektorka języka japońskiego :) Swoją pasje do Japonii przekazuje z zaangażowaniem młodzieży i dorosłym :) Choć język japoński jest trudny to po zajęciach z panią Anią każdy pokocha ten fascynujący kraj kwitnącej wiśni ;)

Anna Kaźmierczak

Anna Kaźmierczak to lektorka języka hiszpańskiego, która zawsze jest radosna i pozytywnie nastawiona do życia. Pani Ania uczy u nas dzieci, u których zauważamy naprawdę spore postępy w nauce tego pięknego języka. Na zajęcia z nią zapraszamy jednak także młodzież i dorosłych. Naprawdę warto!

Ajżan Prendke

Ajżan Prendke to nasza świetna lektorka języka rosyjskiego. Pani Ajżan jest przemiłą osobą, która ma ciekawy pomysł na przeprowadzenie każdych zajęć. Lekcje pani Ajżan ubogacone są wieloma ciekawymi materiałami. Dodatkowym atutem jest to, iż jest ona native speakerem języka rosyjskiego.

Carlos Javier Ramirez Orduz

Carlos Ramierez to nasz lektor języka hiszpańskiego. Pan Carlos jest rodowitym Kolumbijczykiem, jednak na stałe postanowił osiedlić się właśnie w Mosinie. Jego pasją jest muzyka (przepięknie gra na gitarze) oraz nauczanie języka hiszpańskiego. W naszej szkole pan Carlos uczy głównie młodzież oraz osoby dorosłe. Z jego zajęć każdy wychodzi zawsze bardzo zadowolony.

Nicolas Pers

Nicolas Pers to nasz rodowity Włoch :) Do Polski przybył dzięki miłości do pięknej Polki, która już została jego żoną. Pan Nicholas z zaangażowaniem prowadzi każde zajęcia, umiejętnie wyczuwając potrzeby słuchaczy. Zajęcia z nim to czysta przyjemność, a przy okazji można z pierwszej ręki poznać wiele ciekawostek dotyczących Włoch i mieszkańców tego pięknego kraju.